Sorten-icon Vyhledávač odrůd

Využití :

Ranostní skupiny Siláž :

Ranostní skupiny Zrno :

Zobrazit odrůdy
Váš poradce
Váš dodavatel řepky
Ke stažení
Katalog KUKUŘIC 2022
Katalog HySEED 2021
Katalog PODZIM 2021
Zobrazit vše

Kukuřice

 odrůdy Kukuřice


Ekonomické hybridy kukuřice

Produkce kvalitní kukuřičné siláže je každoroční výzvou pro agronomy, jejichž důležitým úkolem je zajištění dostatečného množství kvalitního objemného krmiva pro živočišnou výrobu a bioplynové stanice. Spolu s objemem krmiva kukuřičná siláž představuje také důležitý zdroj energie v podobě škrobu. Výběr toho správného hybridu, který kombinuje požadavky na agronomické vlastnosti, výnos, kvalitu a cenu však není jednoduchý a je každoročním důležitým úkolem.

SUGUS je vynikající kombinace silážního a zrnového hybridu za výbornou cenu. Je vhodný také na lehčí půdy a sušší lokality.
SUGUS je vynikající kombinace silážního a zrnového hybridu za výbornou cenu. Je vhodný také na lehčí půdy a sušší lokality.

Spolu s kvalitními hybridy kukuřice Vám společnost SAATEN-UNION nabízí síť zkušených poradců, kteří vám pomohou se správným výběrem hybridu do vašich pěstitelských podmínek na základě vašich pěstitelských požadavků a nabídnou Vám také zajímavou cenovou nabídku. Navíc pro letošní sezónu můžete získat na hybridy SUGUS a SUM 0235 mimořádnou slevu až 20 %. Stačí kontaktovat zástupce společnosti SAATEN-UNION ve vašem regionu.

SUGUS S240/Z250 je tříliniový hybrid středně vysokého vzrůstu s erektivním postavením listů, které zajišťuje lepší hospodaření s vláhou. Dynamický počáteční vývoj hybridu v kombinaci s vynikajícím zdravotním stavem jsou předpoklady pro vysokou odolnost stresujícím podmínkám v průběhu růstu. SUGUS je vhodný také na lehčí půdy a sušší lokality. SUGUS je vysoce odolný helmintosporióze, která může v některých ročnících významně ovlivnit produkci siláže. Dobrý STAYGREEN efekt významně prodlužuje optimální období pro sklizeň. Z hlediska produkce je SUGUS určen pro vysokou produkci kvalitní siláže pro krmné účely a bioplynové stanice. SUGUS lze sklízet také na zrno. Typem zrna je flint až mezityp.

SUM 0235 nabízí skvělý poměr cena/výkon.
SUM 0235 nabízí skvělý poměr cena/výkon.

SUM 0235 S250/Z250 je jednoduše hybridem poskytujícím „Za málo peněz hodně muziky“. SUM

0235 je velmi plastický a nenáročný hybrid, který je vhodný jak na intenzivní, tak extenzivní způsob pěstování. SUM 0235 je univerzální dvouliniový hybrid určený pro produkci siláže s velmi dobrými kvalitativními parametry nebo suchého zrna. Jedná se o vzrůstný hybrid s dlouhými palicemi se zrnem typu zub. Dosahuje vysokého výnosu silážní hmoty se středním až vyšším obsahem škrobu o středně vysoké stravitelnost organické hmoty. Pokud hledáte levný raný a nenáročný hybrid, který poskytuje slušné výnosy silážní hmoty dobré kvality a zároveň jej můžete využit na zrno, pak SUM 0235 je tu pro vás.