Sorten-icon Vyhledávač odrůd

Zobrazit odrůdy
Váš poradce
Váš dodavatel řepky
Ke stažení
Katalog KUKUŘIC 2022
Katalog HySEED 2021
Katalog PODZIM 2021
Zobrazit vše

03.11.2021 - Zimní seminář SAATEN-UNION v Kácově

Váš poradce


Bc. Pavel Stárek

Tel.: 724 371 901

Společnost SAATEN-UNION a RAPOOL zvou odbornou veřejnost na sérii zimních seminářů s názvem Novinky ve Vaší odrůdové skladbě. Připraven je pro Vás bohatý program zaměřený na novinky v sortimentu špičkových liniových a hybridních odrůd z portfolia SAATEN-UNION a Rapool, novinky v oblasti pěstebních technologií a další zajímavé přednášky.

Každý z účastníků semináře obdrží hodnotný dárek a chybět nebude ani občerstvení o přestávce a závěrečný oběd s diskusí.

Zahájení semináře v 9:00, prezence účastníků proběhne 30 minut před zahájením!

Registrujte se on-line již nyní prostřednictvím formuláře níže nebo nás kontaktujte mailem na nebo na telefonu 702 211 717.

Vyhrazujeme si právo v případě zavedení vládních opatření proti koronaviru tento seminář zrušit nebo jej zorganizovat v jiném čase a místě konání. Sledujte proto prosím naše webové stránky, případně kontaktujte poradce ve Vašem regionu.


Registrace

           
     
     
     
         
     
     
         

Za naši společnost se zúčastní osob(a).

Pole označená * jsou povinná


Prostřednictvím odběru novinek získáte aktuální informace o odrůdách a inovacích v oblasti technologie pěstování. Máte zájem o bezplatný odběr novinek??
Souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů a s odesláním přihlášky


With the button "Submit" I agree that my personal data will be used to provide needs-based and individual information for me. Should I also opt for a newsletter, my data will be used for a longer term and only for the personalization of the newsletter and will not be forwarded to third parties. I may revoke my consent at any time in whole or in part with effect for the future.
Adresa   Sporthotel Kácov
Kácov 307
28509 Kácov