Sorten-icon Vyhledávač odrůd

Zobrazit odrůdy
Váš poradce
Váš dodavatel řepky
Ke stažení
Katalog KUKUŘIC 2019
Katalog JARO 2019
Katalog PODZIM 2018
Katalog HYBRIDNÍ PŠENICE 2018
Osivářský trend 2018
Zobrazit vše

odrůdy Hybridní pšenice
0
+
++
Mobilní aplikace Hybri´density

Společnost SAATEN-UNION, leader na trhu s hybridní pšenicí, vyvinul ve spolupráci s mateřskou firmou v Německu a Francii novou aplikaci pro mobilní zařízení, kterou mohou zdarma využívat všichni pěstitelé hybridní pšenice. Aplikace je zdarma dostupná ke stažení pro všechny klíčové operační systémy všech mobilních zařízení (App Store, Google Play nebo Windows Phone Store), je kompletně v českém jazyce a její ovládání je jednoduché a intuitivní.

Aplikace zohledňuje půdně-klimatické podmínky vašeho regionu a potřeby zvoleného hybridu a doporučí Vám ideální výsevek a termín setí.

QR Kód pro stažení aplikace
QR Kód pro stažení aplikace

Tři hlavní funkce aplikace Hybri´density:

Vypočítá množství osiva hybridní pšenice, které je nutné objednat na základě Vašich požadavků, půdně-klimatických podmínek ve Vaší oblasti a nároků zvoleného hybridu.

Před výsevem Vám aplikace pomůže se stanovením vhodného výsevku na základě zvoleného termínů setí, lokality a zvoleného hybridu.

Aplikace Vám bude nápomocná i během jarní inventarizace porostů hybridní pšenice a umožní Vám porovnat hustotu porostu se standardem pro Vaši oblast a daný hybrid.