Váš poradce
Ke stažení
Katalog JARO 2017
Katalog KUKUŘICE 2017
Katalog PODZIM 2016
Katalog VITERRA 2016
Zobrazit vše

odrůdy Hybridní pšenice
0
+
++
Mobilní aplikace Hybri´density

Společnost SAATEN-UNION, leader na trhu s hybridní pšenicí, vyvinul ve spolupráci s mateřskou firmou v Německu a Francii novou aplikaci pro mobilní zařízení, kterou mohou zdarma využívat všichni pěstitelé hybridní pšenice. Aplikace je zdarma dostupná ke stažení pro všechny klíčové operační systémy všech mobilních zařízení (App Store, Google Play nebo Windows Phone Store), je kompletně v českém jazyce a její ovládání je jednoduché a intuitivní.

Aplikace zohledňuje půdně-klimatické podmínky vašeho regionu a potřeby zvoleného hybridu a doporučí Vám ideální výsevek a termín setí.

QR Kód pro stažení aplikace
QR Kód pro stažení aplikace

Tři hlavní funkce aplikace Hybri´density:

Vypočítá množství osiva hybridní pšenice, které je nutné objednat na základě Vašich požadavků, půdně-klimatických podmínek ve Vaší oblasti a nároků zvoleného hybridu.

Před výsevem Vám aplikace pomůže se stanovením vhodného výsevku na základě zvoleného termínů setí, lokality a zvoleného hybridu.

Aplikace Vám bude nápomocná i během jarní inventarizace porostů hybridní pšenice a umožní Vám porovnat hustotu porostu se standardem pro Vaši oblast a daný hybrid.